Ana sayfa

WELDSUCCESS AUTOMATION EQUIPMENT (WUXI) CO., LTD Fabrika turu

Sertifika
Çin WELDSUCCESS AUTOMATION EQUIPMENT (WUXI) CO., LTD Sertifikalar
Çin WELDSUCCESS AUTOMATION EQUIPMENT (WUXI) CO., LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Thanks for your reception,Jason. I will let you know again when we have any new project. If you need any help in Canada, just call me.Have a nice day.

—— Ricky Smirnova

Jason is man full of passion. He is the first man visited my shop from China. You know our shop is in Vietnam and he just fly here.

—— Tang Vic

Hi Jason, i got your rotator.Seems very good. Thanks for your wireless control device.Its very convenient.

—— Alpesh Zdanowica

Glad to cooperation with you Jason. Your rotators are very good. Of please make sure the 100T model also delivery on time. Have a nice day.

—— Emily Dewaart

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6
WELDSUCCESS AUTOMATION EQUIPMENT (WUXI) CO., LTD WELDSUCCESS AUTOMATION EQUIPMENT (WUXI) CO., LTD WELDSUCCESS AUTOMATION EQUIPMENT (WUXI) CO., LTD WELDSUCCESS AUTOMATION EQUIPMENT (WUXI) CO., LTD WELDSUCCESS AUTOMATION EQUIPMENT (WUXI) CO., LTD WELDSUCCESS AUTOMATION EQUIPMENT (WUXI) CO., LTD
fabrika atölyesi

fabrika atölyesi

 • Üretim hattı

   

  Wuxi WeldSuccess Automation Equipments Co., Ltd 1999 yılından beri Çin Wuxi şehrinde bulunan kaynak silindirleri, kaynak konumlayıcıları ve kaynak kolonu ve bom manipülatörlerinin tasarımı, ihracatı ve servisi konusunda profesyonel bir üreticidir.

   

  Denizaşırı pazarda, makinelerimiz Kuzey Amerika, Güney Amerika, Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve denizaşırı acente ve servis kapasitesine sahibiz.Ekibimiz yeni teknoloji uygulaması ve yeni tasarım gerçekleştirerek gelişmeye devam ediyor, müşterilerimize fayda sağlamak için tek noktadan hizmet için çaba göstermeye devam ediyor.

   

  Başlıca Kaynak Üretimimiz Aşağıdadır

  WELDSUCCESS AUTOMATION EQUIPMENT (WUXI) CO., LTD fabrika üretim hattı 0

  WELDSUCCESS AUTOMATION EQUIPMENT (WUXI) CO., LTD fabrika üretim hattı 1

  - Boru Kaynak Silindirlerimiz aşağıdaki farklı tiplere sahiptir: cıvata ayarı geleneksel kaynak döndürücüler, kurşun vidalı geleneksel tank döndürme silindirleri, hidrolik montaj kaynak döndürücüler, makara döndürücüler ve kendinden hizalı kaynak silindirleri.Bunları her türlü döndürücü motorlu hale getirebilir.aynı zamanda yürüyen yolları da donatabiliriz.

  --Kaynak Rotator, yerli ve yabancı gelişmiş ekipmanları absorbe edecek şekilde araştırılmış, tasarlanmış ve üretilmiştir.

  - Esas olarak büyük boru, kaplar, kazanlar, basınçlı kaplar, yağ deposu, rüzgar kulesi ve diğer silindirlerin montaj kaynağı, patlatma ve boyama için kullanılır.

  - Makine, her türlü otomatik kaynak veya manuel kaynağı sıralayabilir, kaynak kalitesini artırabilir, işçiliği azaltabilir ve verimliliği artırabilir.

  - Kaynak silindirlerimiz, satılık bir set olarak birlikte bir tahrik parçası silindiri ve bir avara parçası silindiri paketler.

  - Uzaktan el kumandası, Radyo el kumandası ve Ayak pedalı kumandası mevcuttur.
  - Kullanım ömrü boyunca uzun süre kullanım sağlamak için Schneider'den birinci sınıf elektronik bileşenler.
  - Tank ayar silindirlerimizin sürüş dönüş hızı dijital okumadadır.
  - Orijinal üreticiden% 100 yeni - WUXI WELDSUCCESS AUTOMATION EQUIPMENT CO., LTD.
  - Tek boru uzunluğunuz 8 metreden fazlaysa, desteklemek için bir tahrik silindiri ve iki avara silindiri seçmenizi öneririz.

  WELDSUCCESS AUTOMATION EQUIPMENT (WUXI) CO., LTD fabrika üretim hattı 2

  - Boru Kaynak Konumlandırıcımız aşağıdaki farklı tiplere sahiptir: döner ve eğimli kaynak konumlandırıcı, yükseklik ayarlı kaynak konumlandırıcı, hidrolik kaynak konumlandırıcı, yatay kaynak konumlandırıcı, kafa ve kuyruk kaynak konumlandırıcı ve hidrolik yükseklik ayarlı döner kaynak konumlandırıcı.

  - Kaynak konumlandırıcı, ayrıca bazı özel yapılar, inşaat makineleri, küçük yuvarlak iş parçaları ve daha fazlası için kullanılan kaynak konumlandırma ekipmanı olarak da adlandırılır.Ve esas olarak bir çalışma masası, döndürme cihazı, devirme cihazı, elektrik ileten cihaz, stand ve elektrik kabininden oluşur.Çalışma masası, iş parçalarının çalışma masasına sıkı bir şekilde sabitlenmesini sağlamak için 6 T tarzı yuvaya sahip döndürme cihazı tarafından çalıştırılır.

  - Kaynak konumlayıcılarımız kendinden kilitleme işlevine ve profesyonel anti-elektromıknatıs işlevine sahiptir.

  - Ayrıca her türlü özelleştirilmiş ayna tedarik ediyoruz.

  WELDSUCCESS AUTOMATION EQUIPMENT (WUXI) CO., LTD fabrika üretim hattı 3

  - Küçük Kolon ve Bomlar, boru tesisatı kaynak yaparken Tozaltı Ark Kaynak kafasının veya MIG kaynak kafasının montajı için idealdir.Daha büyük üniteler, kaynak kafasının kaplar ve kazanlar kaynaklanırken ideal bir konumda olmasını sağlar.Standart olarak 1.0 x 1.0 ila 6 x 6 arasında değişen boyutlar ve 10 x 10'a kadar olan boyutlar istek üzerine belirtilebilir.

  - 50kg'dan 1.000kg'a (bomun her bir ucunda) değişen yük kapasiteleriyle hem güvenliği hem de üretimi en üst düzeye çıkaran eksiksiz bir kolon ve bom kaynak manipülatörleri üretiyoruz.

  - Otomatik kaynak manipülatörü, çeşitli kaynak gücü (Çince veya İthalat markası) ile benimsenebilir.

  - Çapraz bomun gerilmesi, sabit çalışmayı sağlamak için AC frekans dönüştürücüsünün kademesiz hız kontrolünü uyarlar.

  - Elektrikli çapraz kızaklarla donatılmış kafa, kaynak konumunu ayarlayabilir.

  - Frenleme cihazı, kolonun güvenli bir ortamda çalışmasını sağlayabilir.

  - Güvenliği garanti etmek için bomda zincir kırılmaya dayanıklı ve kaymaz cihaz.

  - Özelleştirilmiş kaynak manipülatör gereksinimleri kabul edilir.

  - Otomatik akı besleme, geri kazanım cihazları, tel besleme cihazı, çalışma platformu ve sandalye (Opsiyonel).

   

 • OEM / ODM
  1 # Biz OEM hizmet işbirliği yolu ile bazı yurtdışı ajan var.

  2 # Ayrıca furture işbirliği için bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.

İletişim bilgileri
WELDSUCCESS AUTOMATION EQUIPMENT (WUXI) CO., LTD

İlgili kişi: Mr. Jason Qian

Tel: 86-15261660915

Faks: 86-510-8305-2771

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)